Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Group
he: קבוצה

en: Name
he: שם

en: Menu
he: תפריט

en: Node
he: פריט תוכן

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Delete menu
he: מחיקת תפריט

en: Menus
he: תפריטים

en: Link title
he: כותרת הקישור
