Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Group
is: Hópur

en: Name
is: Nafn

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Edit menu
is: Breyta valmynd

en: Delete menu
is: Eyða valmynd

en: Menus
is: Valmyndir
