Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Name
ka: სახელი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Delete menu
ka: მენიუს წაშლა
