Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Group
km: ក្រុម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Delete menu
km: លុប​ម៉ឺនុយ​

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ
