Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
