Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Group
ku: گرووپ

en: Name
ku: ناو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Node
ku: گرێ

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Delete menu
ku: پێڕست بسڕەوە

en: Menus
ku: پێڕستەکان
