Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Group
mr: समुह

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Menus
mr: मेनूज
