Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Group
nn: Gruppe

en: Name
nn: Namn

en: Edit menu
nn: Rediger meny

en: Menus
nn: Menyar
