Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Group
oc: Grop

en: Name
oc: Nom

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Edit menu
oc: Modificar lo menú

en: Delete menu
oc: Suprimir lo menú

en: Menus
oc: Menús

en: Link title
oc: Títol del ligam
