Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Edit menu
pa: ਮੇਨੂ ਸੋਧ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
