Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Group
pl: Grupa

en: Name
pl: Nazwa

en: Node
pl: Węzeł

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: Delete menu
pl: Usuń menu

en: Menus
pl: Menu

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika
