Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Group
ps: ګروپ

en: Name
ps: نوم

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Edit menu
ps: غورنۍ سمون

en: Menus
ps: غورنۍ
