Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Group
ru: Группа

en: Name
ru: Название

en: Menu
ru: Меню

en: Node
ru: Материал

en: Edit menu
ru: Редактировать меню

en: Delete menu
ru: Удалить меню

en: Menus
ru: Меню

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Group menu
ru: Действия в группе
