Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Group
sk: Skupina

en: Name
sk: Názov

en: Node
sk: Uzol

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Delete menu
sk: Odstrániť menu

en: Menus
sk: Menu

en: Link title
sk: Titulok adresy
