Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Name
sq: Emri

en: Menu
sq: Menuja

en: Node
sq: Nyjë

en: Edit menu
sq: Ndrysho menunë

en: Delete menu
sq: Elemino menunë

en: Menus
sq: Menutë
