Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Node
ta: கணு

en: Edit menu
ta: வகைப்பட்டியினைத் தொகுக்க

en: Delete menu
ta: பட்டியை அழி

en: Menus
ta: பட்டிகள்
