Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Group
uk: Група

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Menu
uk: Меню

en: Node
uk: Матеріал

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Delete menu
uk: Видалити меню

en: Menus
uk: Меню

en: Link title
uk: Заголовок посилання
