Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Group
ur: گروپ

en: Name
ur: نام

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ
