Group Menu (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Group
az: Qrup

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Delete menu
az: Menyunu sil

en: Menus
az: Menyular
