Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Group
be: Група

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Edit menu
be: Рэдагаваць меню

en: Delete menu
be: Выдаліць меню

en: Menus
be: Меню
