Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Edit menu
th: แก้ไขเมนู

en: Delete menu
th: ลบเมนู

en: Menus
th: เมนู
