Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Group
vi: Nhóm

en: ID
vi: Mã

en: Edit menu
vi: Sửa trình đơn

en: Delete menu
vi: Xóa trình đơn

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết
