Group Menu (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Group
hu: Csoport

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Edit menu
hu: Menü szerkesztése

en: Delete menu
hu: Menü törlése

en: Menus
hu: Menük

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése
