Group Menu (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Group
eu: Taldea

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Delete menu
eu: Ezabatu menua

en: Menus
eu: Menuak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
