Group Menu (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Group
jv: Grup

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Delete menu
jv: Busak menu

en: Menus
jv: Menu
