Group Menu (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Group
nl: Groep

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Menus
nl: Menu's

en: Link title
nl: Linktitel
