Group Menu (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Group
pt: Grupo

en: Edit menu
pt: Editar menu

en: Delete menu
pt: Eliminar menu

en: Link title
pt: Titulo da ligação

en: View relation
pt: Ver relação
