GrowMark (1.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Link
gl: Ligazón

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Theme
gl: Tema

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Button
gl: Botón

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
