GrowMark (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Link
mr: दुवा

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
