GrowMark (1.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Link
is: Hlekkur

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Theme
is: Þema

en: Page title
is: Titill síðu

en: Logo
is: Táknmynd

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
