GrowMark (1.0.2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: RSS feed
it: Feed RSS

en: Help
it: Aiuto

en: Theme
it: Tema

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Button
it: Pulsante

en: Shortcut
it: Scorciatoia

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: wide
it: largo

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Third party settings
it: Impostazioni di terze parti

en: narrow
it: stretto

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date

en: User account menu
it: Menu profilo utente
