GrowMark (1.0.2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: RSS feed
ja: RSSフィード

en: Link
ja: リンク

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Theme
ja: テーマ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Logo
ja: ロゴ

en: Button
ja: ボタン

en: Banner
ja: バナー

en: Shortcut
ja: ショートカット

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Third party settings
ja: サードパーティ設定

en: narrow
ja: 狭小

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
