GrowMark (1.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Link
sq: Lidhje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Logo
sq: Stema

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
