GrowMark (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: RSS feed
bn: RSS ফীড

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Logo
bn: লোগো
