GrowMark (2.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Button
et: Nupp

en: Banner
et: Bänner

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: narrow
et: kitsas

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
