GrowMark (2.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: RSS feed
hi: आर एस एस फीड

en: Link
hi: कड़ी

en: Help
hi: मदद

en: Menu
hi: सूची

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Button
hi: बटन

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: mobile
hi: चलनशील

en: Third party settings
hi: तीसरी पार्टी सेटिंग

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
