GrowMark (2.0.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Logo
ne: ब्याज

en: Button
ne: बटन

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: wide
ne: चौडा

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
