GrowMark (2.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Link
ast: Enllaz

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Page title
ast: Títulu de la páxina
