GrowMark (2.0.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Link
cs: Odkaz

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Button
cs: Tlačítko

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: wide
cs: široký

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
