GrowMark (2.0.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Link
eo: Ligilo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Button
eo: Butono

en: Banner
eo: Rubando

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
