GrowMark (2.0.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Link
oc: Ligam

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Banner
oc: Bandièra

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
