GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Text
ar: نص

en: Custom
ar: مخصص

en: About
ar: حول
