GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Text
az: Mətn

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: About
az: Haqqında
