GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
