GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Plugins
ca: Connectors

en: About
ca: Detalls

en: Draggable
ca: Arrossegable
