GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: General Options
da: Generelle indstillinger

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: About
da: Om
