GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: About
el: Περί
