GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Plugins
et: Pluginad

en: About
et: Programmist
