GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: About
fi: Tietoja
