GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: General Options
gl: Opcións Xerais

en: Plugins
gl: Complementos

en: About
gl: Información
